Haft krzyżykowy - do wyboru: kanwa z nadrukiem, nici Ariadna/DMC, wzór - Dziewczyna z dzbanem wg A. Kędzierskiego VI (No 9753)

Kategoria: Malarstwo

Kanwa z nadrukiem (wielkość nadruku): 50 x 40 cm
Wielkość wzoru liczonego:  220 x 176  krzyżyków
Ilość kolorów w obrazku: 39
Ilość nici/mulin do haftu: 62 sztuki

Stopień trudności haftu: 7/10

Cena wybranej opcji: 51,63 zł

Wybierz opcję poniżej

Ilość sztuk:

Dobierz ramę

Więcej informacji o KANWIE Z NADRUKIEM

Kanwa z nadrukiem do wyszywania - Dziewczyna z dzbanem wg A. Kędzierskiego

Apoloniusz Kędzierski (Suchedniów 1861 - Warszawa 1939) to polski malarz, akwarelista, rysownik, ilustrator i dekorator - był jednym z najpopularniejszych artystów warszawskich. Malował pejzaże i obrazy rodzajowe, martwe natury i portrety dziewczęce. Jego malarstwo podlegało przemianom stylistycznym - od realizmu po secesję. Z upodobaniem zajmował się ilustratorstwem, wykonując m.in. ilustracje do Chłopów Reymonta.

W naszej pasmanterii internetowej posiadamy obraz do wyszywania haftem krzyżykowym pod tytułem Dziewczyna z dzbanem. Kanwa z nadrukiem utrzymana jest w ciepłej tonacji z kombinacją zgaszonej zieleni, żółci oraz malowniczych brązów przejawiających się w tle obrazu w postaci wiejskich chat ze słomianym dachem. Główną bohaterką obrazu do haftowania jest idąca młoda kobieta, delikatnie uginająca się pod ciężarem dzbana z wodą. Na uwagę zasługuje tutaj na pewno melanż trawy ze zbożem, które nadaje całemu haftowi niepowtarzalną plastykę.

Zapraszamy do zakupu kompletnego zestawu do haftu:
    - kanwy z nadrukiem (tkanina do haftu sztywna 44 oczka/10cm)
    - wzoru kolorowego na papierze
    - kompletu mulin - Ariadna lub DMC

W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo obrazów związanych z malarstwem. Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji na dole strony.

Parametry obrazkaKonfigurator produktu

Produkty powiązane