Zestawy do haftu krzyżykowego Jest 96 produktów.

Zestaw zawiera:

- tkaninę z nadrukiem kolorowym (kolorowe pola pokazują gdzie należy haftować dany kolor),
- komplet muliny niezbędnej do wyhaftowania obrazka
- wzór kolorowy na papierze - pomaga przy haftowaniu tkaniny
- igły.

Zestaw do haftu krzyżykowego: kanwa z nadrukiem i muliną

Haftowanie jest Twoim hobby już od dawna? A może dopiero zaczynasz przygodę z wyszywaniem? Bez względu na doświadczenie lub jego brak, świetnym rozwiązaniem będzie kanwa z nadrukiem i muliną. Takie zestawy to idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy chcą dalej ćwiczyć już zdobyte umiejętności. W tej kategorii znajdą dla siebie coś odpowiedniego również osoby doświadczone. Dla osób, dla których wyszywanie jest wieloletnim zajęciem mamy zestawy bez nadruku na tkaninie. To znacznie trudniejsza technika haftu (tzw. haft liczony), ale za to daje jeszcze więcej satysfakcji po ukończeniu.

Czym jest haftowanie?

Haft to metoda ozdabiania tkaniny znana jeszcze naszym babciom. Jednak należy zauważyć, iż coraz więcej młodych osób docenia ten sposób dekoracji i stara się nauczyć tej sztuki. Aby ułatwić im to zadanie proponujemy naszym klientom gotowe zestawy muliny, dzięki którym wykonają między innymi haft krzyżykowy. Zestaw taki umożliwia wyszywanie precyzyjnego haftu na wcześniej przygotowanym podkładzie. Wykonany haft będzie później pełnił funkcję dekoracyjną, dzięki pięknym wzorom, które przygotowaliśmy.

Szeroki wybór gotowych wzorów

Gobelinek posiada w swojej ofercie ponad 150 wzorów, o różnej tematyce. To pozwoli dobrać idealną kanwę, którą później możemy umieścić na ścianie w formie obrazu. Anioły, zwierzęta, dzieci, czy też pejzaże, to wszystko można zakupić online i cieszyć się osobiście wykonanym dziełem. Taki haft możemy również wykonać i podarować gotowy obraz bliskiej osobie. Mamy również do wyboru ikony lub obrazy na wzór religijnych dzieł sztuki m.in. Ostatniej Wieczerzy. Niezależnie od wyboru tematyki, nasi klienci otrzymają pełny zestaw z precyzyjnie oznaczonymi krzyżykami, znacznie ułatwiającymi wyszywanie.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 96 elementów