Martwe natury Jest 33 produktów.

Wzory do wyszywania krzyżykowego - martwa natura

Haft krzyżykowy to wyjątkowo piękna technika hafciarska, która nie jest wcale taka trudna, jakby się wydawało. Polega na wyszywaniu krzyżyków na zadrukowanej kanwie i tworzeniu w ten sposób pięknych obrazów o różnej tematyce. Do jednych z najbardziej efektownych należy martwa natura. Kosze z owocami czy kwiaty w wazonie to bardzo wdzięczny motyw, który uwielbia duże grono hafciarzy i hafciarek. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w gotowe zestawy do haftowania i stworzyć piękny obraz, który zachwyci znajomych i domowników.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jakości zestawy do haftu krzyżykowego, dedykowane wszystkim miłośnikom tej techniki hafciarskiej. Martwa natura to znakomita propozycja dla wszystkich wielbicieli kwiatów i nietuzinkowych kompozycji z roślinami i owocami w roli głównej. W naszej ofercie dostępnych jest wiele bardzo atrakcyjnych wzorów do wyszywania, takich jak, m.in. kolorowe, rozłożyste bratki w wazonie, jesienna jarzębina, winogrona wysypujące się z koszyka, kompozycja z różami czy z butelką i kielichem czerwonego wina. To znakomite propozycje, które są niezwykle efektowne pod względem wizualnym, dzięki czemu będą wspaniałą ozdobą każdego wnętrza.

Prezentowane wzory do wyszywania to bogata kolekcja martwych natur. W naszym sklepie można kupić kompletny zestaw do haftu, w skład którego wchodzi sztywna tkanina do haftu czyli kanwa z nadrukiem, wzór kolorowy na papierze, ułatwiający haftowanie oraz zestaw mulin czołowych producentów, takich jak polska marka Ariadna i francuska mulina DMC. Posiadamy wzory o różnym stopniu trudności, dzięki czemu osoba haftująca wybierze sobie motyw, dostosowany do poziomu swoich umiejętności i upodobań estetycznych.

Krzyżykowanie to znakomita odskocznia od problemów dnia codziennego i najlepszy sposób na relaks. Tym bardziej, że efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Nasze propozycje to niezwykle atrakcyjne motywy, które zostały wykonane bardzo starannie i nadrukowane są na wysokogatunkowej kanwie. Bardzo bogaty wybór wzorów pozwala na dopasowanie ich do poziomu umiejętności i zamiłowań estetycznych hafciarki. Jako doświadczony producent, będący jednym z liderów pośród producentów materiałów do haftowania krzyżykowego zapewniamy o ich najwyższej jakości.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 33 elementów