Mulina DMC

Kategoria: Mulina DMC

Mulina DMC, nici do haftowania firmy DMC (paleta 447 kolorów)

Cena wybranej opcji: 2,60 zł

Wybierz opcję poniżej

Ilość sztuk:

Więcej informacji o KANWIE Z NADRUKIEM

Paleta 1

Paleta 2

Mulina DMC w różnych kolorach

Mulina to bardzo ważny materiał, potrzebny do haftu krzyżykowego. Właśnie dlatego nici powinny być jak najwyższej jakości, ponieważ jest to gwarantem zarówno wygodnej pracy, jak i spektakularnego efektu końcowego. Pośród wielu rodzajów nici do haftu na szczególną uwagę zasługuje mulina DMC. Jest to najlepszy produkt na rynku, który zostawia w tyle wszelką konkurencję.

Niniejsza kategoria obejmuje bogaty wybór muliny DMC, która dostępna jest w bardzo szerokiej palecie kolorystycznej. W ofercie mamy aż 447 kolorów, dzięki czemu każdy hafciarz i hafciarka znajdzie interesujące go barwy. W palecie znajdują się kolory podstawowe i odpowiednio dobrane do nich odcienie, co sprawia, że nici DMC idealnie się sprawdzą do każdego rodzaju haftu, takiego jak, np. haft krzyżykowy, płaski, cieniowany czy richelieu. Nasza tabela kolorystyczna jest bardzo czytelna i przejrzysta. Do każdego koloru przypisany jest odpowiedni numer, co jest bardzo wygodne przy składaniu zamówień.

Francuski producent mulin DMC jest dobrze znany wszystkim miłośnikom haftu, ponieważ gwarantuje najwyższą jakość, która nie ma sobie równych. Nici od DMC to 100% bawełna egipska, dwukrotnie merceryzowana. Posiada długie włókna z efektownym połyskiem, co daje niesamowicie elegancki efekt pracy. To nici wysokiej klasy, którymi się bardzo wygodnie i łatwo haftuje, ponieważ ani się nie plączą w trakcie pracy, ani nie mechacą, dzięki czemu haft przebiega sprawnie i przyjemnie.

Każde pasmo muliny ma 8 metrów i składa się z 6 nici, które można z łatwością dzielić w zależności od gęstości tkaniny na której się haftuje. Nasz sklep internetowy poleca ten produkt wszystkim hafciarzom, zajmującym się haftem krzyżykowym lub innymi technikami hafciarskimi. Mulina DMC posiada piękne, żywe kolory, które charakteryzują się wyjątkowym, delikatnym połyskiem. Dzięki temu haft prezentuje się wyjątkowo pięknie. Muliny od producenta DMC to doskonały wybór dla każdego miłośnika haftu. Naszą ofertę cechuje nie tylko najwyższa jakość, ale także atrakcyjna cena.

Parametry obrazka