Mulina Ariadna

Kategoria: Główna

Cena wybranej opcji: 1,79 zł

Wybierz opcję poniżej

Ilość sztuk:

Więcej informacji o ZESTAWIE DO HAFTU

Mulina Ariadna w różnych kolorach

Mulina Ariadna to najbardziej popularny i najchętniej wybierany rodzaj nici zdobniczych. Nici te są chętnie wykorzystywane przez profesjonalne hafciarki, idealnie nadają się jednak także dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z haftowaniem, szczególnie w technice płaskiej, krzyżykowej czy półkrzyżykowej.

Mulina Ariadna dostępna jest w formie luźno zwiniętego ośmiometrowego motka i składa się z sześciu pojedynczych włókien. Nici są miękkie i elastyczne, charakteryzują się również wysoką wytrzymałością: nie zrywają się, nie plączą i nie strzępią podczas pracy, co sprawia, że wyszywanie jest czynnością łatwą i przyjemną. Mulinę w zależności od indywidualnych potrzeb można bardzo łatwo rozdzielić. Umożliwia to haftowanie na kanwach każdego rodzaju, o dowolnej gęstości i szerokości oczek.

Muliny Ariadna dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Kolory nici są trwałe i odporne na płowienie. Nici nie odbarwiają się i nie farbują tkaniny nawet podczas prania. Żywe i głębokie kolory muliny Ariadna sprawiają, że wyhaftowane obrazy pięknie prezentują się w każdym wnętrzu, przyciągając uwagę intensywnością barw. Każdy kolor muliny Ariadna posiada oznaczenie w postaci czterocyfrowego kodu. Ta specjalnie opracowana numeracja pełni funkcję swego rodzaju organizatora, który ułatwia przechowywanie nici, wyszukanie interesującego koloru i stworzenie odpowiedniego połączenia kolorystycznego.

Mulina Ariadna świetnie nadaje się nie tylko do robótek ręcznych czy wyszywania najróżniejszych obrazów na kanwie. Idealnie sprawdzi się także do ozdabiania materiałów, zaplatania bransoletek, zakładek książkowych, a także przyszywania łat lub naszywek na odzież. Dodatkową zaletą produktu jest jego niska cena.

Parametry obrazka

Pobierz PrestaShop

Przelicznik - stare na nowe

Przelicznik kolorów muliny Ariadna - stare na nowe

Pobierz PrestaShop (0)

Przelicznik - nowe na stare

Przelicznik kolorów muliny Ariadna - nowe na stare

Pobierz PrestaShop (0)