Pejzaże Jest 196 produktów.

Pejzaże do haftowania – wzory i kanwy z nadrukiem

Sztuka haftu istniała już w starożytności i była kultywowana niemal na całym świecie. Wyszywano motywy roślinne, portrety czy pejzaże. Przez stulecia wykształcono różne techniki tworzenia pięknych wzorów na tkaninach. Najprostsze i najbardziej znane są techniki haftu płaskiego, między innymi sznureczkowy, perełkowy oraz krzyżykowy. Pomimo swojej prostoty pozwalają tworzyć niezwykle efektowne obrazy. Współcześnie ta sztuka nie jest już tak rozpowszechniona, jednak gotowe wzory do haftu ułatwiają naukę i stają się coraz bardziej popularne.

Pomyśl o krajobrazie, który uważasz za piękny, który cię uspokoi i pomoże ci oderwać myśli od codziennej bieganiny. Czy to huczący wodospad? Wspomnienie z wakacji na wsi? A może romantyczna sceneria Paryża? Zebrane w tej kategorii wzory do haftu krzyżykowego to różnorodne pejzaże: od ośnieżonych szczytów do majestatycznych statków na oceanie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zestaw do haftu krzyżykowego jest świetnym zakupem dla osób, które lubią własnoręcznie tworzyć piękne przedmioty i ozdoby. Mamy propozycje zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które już niejeden obraz utrwaliły nicią na materiale.

W opisie zestawu można znaleźć określenie poziomu trudności wzoru oraz jego wielkość, dzięki czemu łatwiej znaleźć ten idealny. Oprócz kanwy w zestawach jest kolorowy wydruk wybranego wzoru oraz zestaw mulin. Wszystko, co potrzebne, w jednym miejscu! Produkty, które oferujemy, są bardzo dobrej jakości. Zarówno muliny Ariadna, jak i DMC cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród osób zajmujących się robótkami ręcznymi, również zawodowo.

Jeśli to twoja pierwsza styczność z haftem, może się to wydawać nieco skomplikowane, ale bez obaw. Wystarczy być dla siebie wyrozumiałym i nie spieszyć się zanadto, a po ukończeniu pierwszego wzoru będziesz pod wrażeniem własnego talentu. Kanwa z nadrukiem ułatwia pracę i pomaga osiągnąć piękny efekt. Powieszenie na ścianie lub podarowanie komuś własnoręcznie wyhaftowanego obrazu jest bardzo satysfakcjonujące. Wybierz ulubiony pejzaż i do dzieła!

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 196 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 196 elementów