Hafty dla dzieci Jest 483 produktów.

Wyszywanie dla dzieci - haft krzyżykowy

Dzieci są zazwyczaj bardzo kreatywne. Uwielbiają nie tylko zabawy na świeżym powietrzu, ale i różnego rodzaju prace manualne. Malowanie, rysowanie, lepienie z plasteliny czy tworzenie ludzików z kasztanów to zajęcia, które pobudzają ich wyobraźnię i kształtują osobowość. Bardzo dobrym pomysłem dla naszych milusińskich są wzory haftu dla dzieci. Proste do wyszywania, kolorowe wzory to dla dzieci coś nowego i atrakcyjnego. Właśnie dlatego warto zachęcić je do rozpoczęcia przygody z haftem krzyżykowym.

Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie bajecznie kolorowe, piękne zestawy do haftu krzyżykowego dla dzieci. Oferujemy bardzo bogaty wybór prostych do wyszycia obrazków, dzięki czemu poradzi sobie z nimi każde dziecko. Najmłodsi miłośnicy igły i muliny mogą wybierać spośród szerokiej gamy produktów i wybrać obrazek, który najbardziej im się podoba. Dostępny mamy haft krzyżykowy dla dzieci o różnym stopniu trudności, dzięki czemu można dobrać zestaw zarówno dla dziecka, które dopiero zaczyna swoją przygodę z haftowaniem krzyżykami, jak i dla młodego człowieka już zaznajomionego z tą piękną techniką hafciarską.

Prezentowane hafty dziecięce to bardzo interesująca alternatywna dla tradycyjnych prac manualnych. Prezentowane zestawy są nie tylko piękne, ale i dostosowane do umiejętności najmłodszych. Dostępne mamy motywy wesołych zwierzątek m.in. pieska, misia, baranka, kotka, biedronki, delfina, hipopotama i renifera. Dzieci mogą wyhaftować własnoręcznie swojego Anioła Stróża, dziewczynkę z kotkami lub z gąską, uśmiechniętego jeża z jabłkiem na grzbiecie czy kaczuszki pływające w łódce. Dostępne mamy także wzory kwiatów, liści, krajobrazów czy kolorowych motyli i grzybów. Wyszywanie dla dzieci jest na pewno bardzo ciekawym doświadczeniem dlatego warto je zachęcić do przygody z haftem krzyżykowym już od najmłodszych lat.

Zapraszamy do zakupu kompletnego zestawu do haftu krzyżykowego, który obejmuje sztywną tkaninę do haftu - kanwę z nadrukowanym wzorem, wzór kolorowy na papierze oraz komplet mulin producentów Ariadna lub DMC do wyboru. Wszystkie prezentowane zestawy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. To produkty trwałe i wygodne do pracy, dzięki czemu dziecko będzie mogło haftować z prawdziwą przyjemnością. Haft krzyżykowy dla dzieci to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu i odskocznia od rutyny szkolnej. Takie robótki ręczne są nie tylko bardzo przyjemne, ale i niezwykle twórcze. Piękne dzieło wykonane przez dziecko będzie dla niego najlepszą nagrodą i powodem do dumy.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 483 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 483 elementów