Okazjonalne Jest 55 produktów.

Wzory do haftu krzyżykowego na różne okazje

Decydując się na rozpoczęcie pasji związanej z hafciarstwem, warto sięgnąć po zestawy do haftu krzyżykowego. Haft krzyżykowy to prosty, lecz efektowny sposób ozdabiania materiału. Kanwa do wyszywania zostaje pokryta równomiernymi oczkami, nazywanymi potocznie krzyżykami. Dzięki wykorzystaniu kolorowej nici, bez trudu można stworzyć piękny obrazek, który stanowić będzie doskonały element dekoracyjny.

Debiutanci w zakresie hafciarstwa, mogą bez obaw testować liczne wzory do haftu, pozwalające nawet za pierwszym razem uzyskać zadowalający efekt. Systematyczne działania związane z rękodziełem, pozwala na uspokojenie i pozytywny relaks. Na koniec pracy, dodatkowo otrzymuje się piękny obrazek, dający dodatkową satysfakcję.

Zestaw do haftu – wszystko, co niezbędne

Decydując się na stworzenie obrazu metodą haftu krzyżykowego, można sięgnąć po dostępne zestawy. Pozwalają one znacznie uprościć proces wyszywania. W pakiecie znajduje się:

  • Kanwa z nadrukiem
  • Wzór na papierze z podziałem kolorystycznym
  • Komplet mulin

Dostępne zestawy zawierają grafiki na różne okazje. Dzięki temu można stworzyć obrazek na swoje potrzeby lub na prezent. Szablony pozwalają ręcznie stworzyć doskonałą pamiątkę uroczystości religijnych, narodzin dziecka lub wielu innych wyjątkowych okazji. Okazjonalne wzory haftu krzyżykowego, stanowią doskonały pomysł na prezent. Ręcznie wykonane upominki z pewnością wywołają wiele radości i na dłużej zapadną w pamięć. Wzory zawierają także możliwość personalizacji, dzięki czemu bez trudu można przygotować pamiątkę narodzin dziecka, z datą oraz imieniem.

Haft krzyżykowy pozwala także na uwiecznienie najważniejszych chwil – można stworzyć obrazek również na podstawie zdjęcia lub portretu.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 55 elementów