Religijne Jest 168 produktów.

Religijne wzory do haftu krzyżykowego

Rękodzieło artystyczne jest pasją, a i nierzadko sposobem na życie wielu osób. Praca ręczna daje wiele radości i jest odskocznią od rutyny codziennego życia. Pośród wielu technik hafciarskich na szczególną uwagę zasługuje haft krzyżykowy. Jest to jedna z najbardziej pracochłonnych prac ręcznych, ale efekty są wyjątkowo piękne. Prace hafciarskie wykonane tą metodą prezentują się bardzo efektownie. Religijny temat jest bardzo popularny, dlatego warto zaopatrzyć się we wzory do haftowania w naszym sklepie.

Oferujemy piękne wzory haftu krzyżykowego (religijne), które dostępne są w różnych wymiarach i wariantach kolorystycznych. W tej kategorii znajdziesz doskonale opracowane zestawy, w skład których wchodzi kanwa z nadrukiem czyli sztywna tkanina do haftu, dobrany do wzoru komplet mulin Ariadna lub DMC. Oferujemy także możliwość dokupienia kolorowego wzoru do haftu, który jest wydrukowany na wysokiej jakości papierze. Taki wzór to nieoceniony pomocnik, który zdecydowanie ułatwia wykonanie haftowanego obrazu. Umieszczone są na nim znaki graficzne w postaci liter, dopasowanych do danego koloru, dzięki czemu można szybko i wygodnie pracować nad haftem.

W asortymencie dostępny mamy bardzo duży wybór wzorów, które idealnie będą pasować do każdego wnętrza, urządzonego zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Znajdziesz tu piękne zestawy aniołów np. Pocałunek Aniołów francuskiego malarza Williama Adolphe Bouguereau, Anioły Stróże czy modlące się dzieci, które idealnie nadają się do pokoju każdego malucha. Takie propozycje to także doskonały pomysł na prezent z okazji narodzin dziecka czy jego I Komunii Świętej. Na uwagę zasługują wzory do haftu - Ikony z wizerunkiem Świętej Rodziny, Jezusa Chrystusa czy Matki Bożej. Znajdziesz tu także wizerunki świętych, np. św. Jana Pawła II w wersji kolorowej lub czarno-białej, św. Teresę z Kalkuty, św. Franciszka, św. Ritę czy św. Ojca Pio. Na uwagę zasługuje wzór do haftowania Ostatnia Wieczerza na podstawie słynnego dzieła Leonarda da Vinci. Jest to jednak tylko wycinek naszych propozycji.   

Jeżeli szukasz wzorów do haftowania, sprawdź te dostępne u nas. W naszej ofercie znajdują się religijne wzory haftu krzyżykowego, które cechują się pięknym i starannym wykonaniem. Dużą zaletą naszej oferty są dokładne opisy i różne opcje do wyboru, dzięki czemu możesz wybrać interesujący Cię wariant. Oferujemy pięknie opracowane zestawy, które są idealnym wyborem dla wielbicieli religijnej tematyki.

Wszystkie nasze propozycje gwarantują nie tylko komfortową pracę, ale także głębokie doznania artystyczne i duchowe.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 168 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 168 elementów