Haft krzyżykowy - wybór: kanwa z nadrukiem, nici Ariadna/DMC, wzór graficzny - Poranek w sosnowym lesie Szyszkin VI (No 9748)

Kategoria: Pejzaże

Tytuł: Poranek w sosnowym lesie wg I. Szyszkina
Kanwa rozmiar: 80 x 50
Wielkość w krzyżykach: 352 x 220
Ilość kolorów: 32
Ilość motków muliny: 93

Stopień trudności haftu: 10/10

Ze względu na wysoki poziom trudności wzoru do haftu, polecamy zakup kanwy z nadrukiem i wzorem graficznym na papierze oraz kompletu mulin do haftu.

Cena wybranej opcji: 84,55 zł

Wybierz opcję poniżej

Ilość sztuk:

Dobierz ramę

Więcej informacji o HAFCIE KRZYŻYKOWYM

Kanwa z nadrukiem do wyszywania - Poranek w sosnowym lesie wg I. Szyszkina

Pejzaże leśne były ulubionym tematem malarstwa Iwana Szyszkina, od młodości zafascynowanego przyrodą. Obraz Poranek w lesie sosnowym namalował w w 1889 roku przy współudziale Konstantina Sawickiego. Możemy połączyć jego nietuzinkowe malarstwo z niezwykłym wzorem do haftu, zapewniając sobie relaks i poczucie obcowania ze sztuką jednocześnie. Kanwa do haftu krzyżykowego przedstawia niedźwiedzia brunatnego - matkę, pilnującą trzy małe urwisy - jej potomstwo. Nie jest to zadanie proste, gdyż małe niedźwiadki nie boją się niczego, z ostrymi, połamanymi drzewami włącznie. Harcują po lesie skąpanym w poświacie wczesno-wschodzącego słońca pod bacznym okiem matki. Cudowna plastyka haftu sprawi, że niemal poczujemy każde muśnięcie pędzla mistrza, a efekt końcowy da nam niewyobrażalną satysfakcję.

Zapraszamy do zakupu kompletnego zestawu do haftu:
    - kanwy z nadrukiem (tkanina do haftu sztywna 44 oczka/10cm)
    - wzoru kolorowego na papierze
    - kompletu mulin - Ariadna lub DMC

W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo kanw o tematyce leśnej. Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji na dole strony.

Parametry obrazkaKonfigurator produktu

Produkty powiązane