Haft krzyżykowy - Francuskie śniadanie - zestaw do haftu

Kategoria: Zestawy do haftu krzyżykowego

Zestaw do haftu krzyżykowego zawiera:

  • kanwę z kolorowym nadrukiem (biała 14ct)
  • komplet mulin/nici DMC
  • wzór kolorowy na papierze
  • instrukcję jak haftować
  • dwie igły

Kanwa z nadrukiem kolorowym (wielkość nadruku): 37 x 48 cm
Wzór kolorowy na papierze: 164 x 120 krzyżyków
Ilość kolorów: 37

Cena wybranej opcji: 75,61 zł

Ilość sztuk:

J605

Więcej informacji o HAFCIE KRZYŻYKOWYM

Typowy wiosenny poranek w Paryżu.
Odgłosy ulicznego ruchu mieszają się z świergotem ptaków. Na werandę wpadają pierwsze promienie słońca, a muślin firany wprawia w ruch delikatny powiew. Na stole czeka już aromatyczna kawa ze słodkim croissantem i kawałek przepysznego ciasta z malinami...  :)

Obrazek jest naniesiony bardzo starannie, dzięki czemu nie sprawi problemów podczas haftowania. Wszystkie kolorowe znaczki znajdują się dokładnie w miejscu, gdzie ma znajdować się krzyżyk, bez przesunięć. Dodatkowo na kanwie znajdują się linie co 10 wątków i 10 osnów, co bardzo ułatwi haftowanie obrazka. Pola na hafcie oznaczone są numerami, aby wiedzieć gdzie haftować danym kolorem. Kanwa przeznaczona jest dla doświadczonych osób. Jest to idealna propozycja dla wielbicieli motywów kwiatowych.

Aby uzyskać najlepszy efekt, po wyhaftowaniu obrazek należy namoczyć w ciepłej wodzie na co najmniej pół godziny. Następnie przepłukać. Nadruk na kanwie jest całkowicie rozpuszczalny, dzięki temu kolory kanwy nie będą przebijać, zaś haft będzie wyglądał jasno i świeżo. 

Parametry obrazka

Produkty powiązane