Kwiaty Jest 240 produktów.

Obrazy wyszywane haftem krzyżykowym - motywy kwiatowe

Haft krzyżykowy to bardzo piękna technika hafciarska. Wyszywanie tą metodą jest bardzo pracochłonne, ale daje niesamowicie spektakularne efekty. Pośród wielu wzorów do haftowania na szczególną uwagę zasługują motywy kwiatowe. Kwiaty to bardzo wdzięczny i urokliwy temat, który jest bardzo popularny pośród osób, zajmującym się haftem krzyżykowym. Taki haft oprawiony w ramę pięknie prezentuje się na każdej ścianie i jest idealnym pomysłem na luksusowy prezent.

Niniejsza kategoria obejmuje wzory do haftu krzyżykowego z motywami kwiatowymi. Prezentujemy wiele wzorów do wyboru, pośród których znajdują się wielobarwne kwiaty w bukietach, wazonach i koszyczkach, a także kwiaty będące częścią pięknego krajobrazu czy w kompozycji z piękną kobietą lub dziewczynką. Znajdziesz tu wzory z najróżniejszymi gatunkami kwiatów, takich jak bzy, róże, gałązki magnolii i kwiatu jabłoni, irysy, krokusy, bratki, konwalie, kaczeńce czy polne stokrotki, bławatki i anemony. Nasza oferta jest bardzo bogata więc z pewnością każdy miłośnik haftu krzyżykowego i wielbiciel kwiatów znajdzie tu wzór idealny dla siebie.

Każdy wzór do haftu krzyżykowego jest bardzo starannie opracowany, dzięki czemu osoby zajmujące się tą dziedziną rękodzieła artystycznego będą zadowolone z wysokiej jakości oferowanych produktów. W zestawach znajduje się sztywna kanwa z nadrukiem, wzór kolorowy do haftu wydrukowany na papierze oraz nici od najlepszych producentów, takich jak Ariadna i DMC. Przy każdym wzorze znajdziesz dokładne parametry obrazu do wyszywania, takie jak wielkość nadruku na kanwie, wielkość w krzyżykach, ilość kolorów w obrazku oraz ilość mulin i stopień trudności haftu, a nawet dodatkowe informacje o wzorze do haftu. Dzięki tylu udogodnieniom osoba wykonująca haft może dokładnie zapoznać się z każdym szczegółem interesującego ją wzoru, co jest znacznym ułatwieniem przyszłej pracy.

Obraz wyszywany haftem krzyżykowym to doskonała propozycja dla osób, które kochają wyszywanie i uwielbiają motywy przyrodnicze i kwiatowe. Prezentowane kwiaty nigdy nie zwiędną i będą cieszyły oczy przez wiele długich lat.

Jako uznany i ceniony producent zapewniamy o najwyższej jakości oferowanych tkanin i akcesoriów do haftowania. Nasze wyroby cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Wszystkie prezentowane kwiatowe kompozycje będą nietuzinkową i piękną dekoracją każdej ściany, zarówno w salonie, klimatycznej restauracji czy nowoczesnego biura. To także znakomita propozycja na prezent dla osoby, która kocha tę technikę hafciarską.

na stronę
Pokazuje 57 - 84 z 240 elementów
Pokazuje 57 - 84 z 240 elementów