Hafty ze zdjęć Jest 2 produktów.

Hafty ze zdjęć to nasza nowa usługa polegająca na przygotowaniu kanwy z nadrukiem ze zdjęcia klienta. Zdjęcia prosimy przesyłać na nasz email kanwy-ze-zdjec@gobelinek.pl Kanwy z nadrukiem WYKONUJEMY RĘCZNIE ! Zajmuje się tym nasza plastyczka. Nie robimy obrazków do haftu automatycznie za pomocą programów. DODATKOWO Prze zapłatą otrzymują Państwo wstępny projekt i w tym momencie decydują Państwo czy chcą zakupić taki produkt. Nie kupują Państwo "w ciemno". Końcowy produkt zawiera: - kanwa z kolorowym nadrukiem - wzór graficzny kolorowy na papierze - opis nici nici jeśłi zostaną zamówione
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • 150,00 zł

    Haft krzyżykowy z Twojego zdjęcia! Ręczne opacowanie przez plastyka! Kanwa ze zdjęcia. Jak to działa? Kup produkt 30x40cm, a następnie wyślij nam swoje zdjęcie ( kanwy-ze-zdjec@gobelinek.pl ), które chcesz abyśmy opracowali jako projekt na kanwie. Do kanwy z kolorowym nadrukiem dostaniesz także wzór kolorwy na papierze.

    150,00 zł
  • 190,00 zł

    Haft krzyżykowy z Twojego zdjęcia! Ręczne opacowanie przez plastyka! Kanwa ze zdjęcia. Jak to działa? Kup produkt 40x50cm, a następnie wyślij nam swoje zdjęcie ( kanwy-ze-zdjec@gobelinek.pl ), które chcesz abyśmy opracowali jako projekt na kanwie. Do kanwy z kolorowym nadrukiem dostaniesz także wzór kolorwy na papierze.

    190,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów