Haft krzyżykowy - Kochankowie - zestaw do haftu

Kategoria: Zestawy do haftu krzyżykowego

Zestaw do haftu krzyżykowego zawiera:

- kanwę z kolorowym nadrukiem (biała 14ct)
- komplet mulin/nici DMC
- wzór kolorowy na papierze
- instrukcję jak haftować
- dwie igły

Kanwa z nadrukiem kolorowym (wielkość nadruku): 40 x 53 cm
Wzór kolorowy na papierze: 178 x 248 krzyżyków
Ilość kolorów: 47

Cena wybranej opcji: 94,31 zł

Ilość sztuk:

RA338

Więcej informacji o OBRAZKU DO HAFTU

Romantyczna sceneria zachodzącego słońca nad brzegiem oceanu stanowi idealne tło aby pokazać piękno i subtelność uczuć między kochankami. Zarówno on jak i ona mają na sobie wieczorowe kreacje. Być może postanowili opuścić pobliską salę bankietową aby móc nacieszyć się własnym towarzystwem?

Obrazek jest naniesiony bardzo starannie, dzięki czemu nie sprawi problemów podczas haftowania. Wszystkie kolorowe znaczki znajdują się dokładnie w miejscu, gdzie ma znajdować się krzyżyk, bez przesunięć. Dodatkowo na kanwie znajdują się linie co 10 wątków i 10 osnów, co bardzo ułatwi haftowanie obrazka. Pola na hafcie oznaczone są numerami, aby wiedzieć gdzie haftować danym kolorem. Kanwa przeznaczona jest dla doświadczonych osób. Jest to idealna propozycja dla wielbicieli motywów kwiatowych.

Aby uzyskać najlepszy efekt, po wyhaftowaniu obrazek należy namoczyć w ciepłej wodzie na co najmniej pół godziny. Następnie przepłukać. Nadruk na kanwie jest całkowicie rozpuszczalny, dzięki temu kolory kanwy nie będą przebijać, zaś haft będzie wyglądał jasno i świeżo. 

Parametry obrazka

Produkty powiązane