Haft krzyżykowy - Romantyczny spacer w deszczu - zestaw do haftu

Kategoria: Zestawy do haftu krzyżykowego

Zestaw do haftu krzyżykowego zawiera:

- kanwę z kolorowym nadrukiem (biała 14ct)
- komplet mulin/nici DMC
- wzór kolorowy na papierze
- instrukcję jak haftować
- dwie igły

Kanwa z nadrukiem kolorowym (wielkość nadruku): 27 x 37 cm
Wzór kolorowy na papierze: 111 x 164 krzyżyków
Ilość kolorów: 20

Cena wybranej opcji: 77,24 zł

Ilość sztuk:

R900

Więcej informacji o WZORZE DO HAFTU

We dwójkę nawet nagły wiosenny deszcz nie straszny. Przeciwnie! To idealne okazja aby zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej. Tym bardziej, że spory czerwony parasol okryje twarze zakochanych chroniąc ich przed ciekawskim wzrokiem przechodniów :) Czas na chwilę się zatrzyma, a głębokie spojrzenia kochanków powiedzą sobie więcej niż potok słów. Wszystko przy akompaniamencie deszczu.

Obrazek jest naniesiony bardzo starannie, dzięki czemu nie sprawi problemów podczas haftowania. Wszystkie kolorowe znaczki znajdują się dokładnie w miejscu, gdzie ma znajdować się krzyżyk, bez przesunięć. Dodatkowo na kanwie znajdują się linie co 10 wątków i 10 osnów, co bardzo ułatwi haftowanie obrazka. Pola na hafcie oznaczone są numerami, aby wiedzieć gdzie haftować danym kolorem. Kanwa przeznaczona jest dla doświadczonych osób. Jest to idealna propozycja dla wielbicieli motywów kwiatowych.

Aby uzyskać najlepszy efekt, po wyhaftowaniu obrazek należy namoczyć w ciepłej wodzie na co najmniej pół godziny. Następnie przepłukać. Nadruk na kanwie jest całkowicie rozpuszczalny, dzięki temu kolory kanwy nie będą przebijać, zaś haft będzie wyglądał jasno i świeżo. 

Parametry obrazka

Produkty powiązane