Haft krzyżykowy - Motyle kochają kwiaty - zestaw do haftu

Kategoria: Zestawy do haftu krzyżykowego

Zestaw do haftu krzyżykowego zawiera:

- kanwę z kolorowym nadrukiem (biała 14ct)
- komplet mulin/nici DMC
- wzór kolorowy na papierze
- instrukcję jak haftować
- dwie igły

Kanwa z nadrukiem kolorowym (wielkość nadruku): 28 x 35 cm
Wzór kolorowy na papierze: 117 x 151 krzyżyków
Ilość kolorów: 27

Cena wybranej opcji: 61,79 zł

Ilość sztuk:

H859

Więcej informacji o HAFCIE KRZYŻYKOWYM

Motyle kochają kwiaty. Nie ma bardziej uniwersalnego obrazu, który tak subtelnie ukazywałby lekkość i świeżość jaką przynosi wiosna. Tak jest również na tym pięknym, minimalistycznym hafcie. Delikatne skrzydła motyla i lekkość kwiatowych płatków w pastelowych różach i zieleni pozwolą na dłużej zatrzymać wspomnienie słonecznych pór roku. Motyw, który idealnie nadaje się na prezent dla pań! 

Obrazek jest naniesiony bardzo starannie, dzięki czemu nie sprawi problemów podczas haftowania. Wszystkie kolorowe znaczki znajdują się dokładnie w miejscu, gdzie ma znajdować się krzyżyk, bez przesunięć. Dodatkowo na kanwie znajdują się linie co 10 wątków i 10 osnów, co bardzo ułatwi haftowanie obrazka. Pola na hafcie oznaczone są numerami, aby wiedzieć gdzie haftować danym kolorem. Kanwa przeznaczona jest dla doświadczonych osób. Jest to idealna propozycja dla wielbicieli motywów kwiatowych.

Aby uzyskać najlepszy efekt, po wyhaftowaniu obrazek należy namoczyć w ciepłej wodzie na co najmniej pół godziny. Następnie przepłukać. Nadruk na kanwie jest całkowicie rozpuszczalny, dzięki temu kolory kanwy nie będą przebijać, zaś haft będzie wyglądał jasno i świeżo. 

Parametry obrazka

Produkty powiązane