Haft krzyżykowy - Śnieżna noc - zestaw do haftu

Kategoria: Zestawy do haftu krzyżykowego

Zestaw do haftu krzyżykowego zawiera:

  • kanwę z kolorowym nadrukiem (biała 14ct)
  • komplet mulin/nici DMC
  • wzór kolorowy na papierze
  • instrukcję jak haftować
  • dwie igły

Kanwa z nadrukiem kolorowym (wielkość nadruku): 30 x 21 cm
Wzór kolorowy na papierze: 126 x 90 krzyżyków
Ilość kolorów: 26

Cena wybranej opcji: 69,51 zł

Ilość sztuk:

FA216

Więcej informacji o OBRAZKU DO HAFTU

Zimowy pejzaż ukazujący spokojny, cichy wieczór łącząc głęboki niebieski z odcieniami różu, beżu i zieleni. Na pole i łąki w górskiej okolicy sypie z nieba puszysty śnieg, tworząc na budynkach charakterystyczną śnieżna kołderkę. Na pierwszym planie uroczy detal - mały zziębnięty lisek :)

Obrazek jest naniesiony bardzo starannie, dzięki czemu nie sprawi problemów podczas haftowania. Wszystkie kolorowe znaczki znajdują się dokładnie w miejscu, gdzie ma znajdować się krzyżyk, bez przesunięć. Dodatkowo na kanwie znajdują się linie co 10 wątków i 10 osnów, co bardzo ułatwi haftowanie obrazka. Pola na hafcie oznaczone są numerami, aby wiedzieć gdzie haftować danym kolorem. Kanwa przeznaczona jest dla doświadczonych osób. Jest to idealna propozycja dla wielbicieli motywów kwiatowych.

Aby uzyskać najlepszy efekt, po wyhaftowaniu obrazek należy namoczyć w ciepłej wodzie na co najmniej pół godziny. Następnie przepłukać. Nadruk na kanwie jest całkowicie rozpuszczalny, dzięki temu kolory kanwy nie będą przebijać, zaś haft będzie wyglądał jasno i świeżo. 

Parametry obrazka

Produkty powiązane