Haft krzyżykowy - Świąteczny wieczór - zestaw do haftu

Kategoria: Zestawy do haftu krzyżykowego

Zestaw do haftu krzyżykowego zawiera:

  • kanwę z kolorowym nadrukiem (biała 14ct)
  • komplet mulin/nici DMC
  • wzór kolorowy na papierze
  • instrukcję jak haftować
  • dwie igły

Kanwa z nadrukiem kolorowym (wielkość nadruku): 53 x 41 cm
Wzór kolorowy na papierze: 248 x 184 krzyżyków
Ilość kolorów: 51

Cena wybranej opcji: 91,06 zł

Ilość sztuk:

F981

Więcej informacji o KANWIE Z NADRUKIEM

Urokliwy świąteczny obrazek o wyjątkowej głębi i dynamice. Zapraszamy do wyhaftowania tego kojącego zmysły śnieżnego pejzażu, na którym zachodzące słońce rysuje różowo-niebieskie światła na ośnieżonych dachach. Na pierwszym planie, nadający dynamiki konny zaprzęg z saniami, zaś w tle gwieździsta noc. Bajka!

Obrazek jest naniesiony bardzo starannie, dzięki czemu nie sprawi problemów podczas haftowania. Wszystkie kolorowe znaczki znajdują się dokładnie w miejscu, gdzie ma znajdować się krzyżyk, bez przesunięć. Dodatkowo na kanwie znajdują się linie co 10 wątków i 10 osnów, co bardzo ułatwi haftowanie obrazka. Pola na hafcie oznaczone są numerami, aby wiedzieć gdzie haftować danym kolorem. Kanwa przeznaczona jest dla doświadczonych osób. Jest to idealna propozycja dla wielbicieli motywów kwiatowych.

Aby uzyskać najlepszy efekt, po wyhaftowaniu obrazek należy namoczyć w ciepłej wodzie na co najmniej pół godziny. Następnie przepłukać. Nadruk na kanwie jest całkowicie rozpuszczalny, dzięki temu kolory kanwy nie będą przebijać, zaś haft będzie wyglądał jasno i świeżo. 

Parametry obrazka

Produkty powiązane