Kanwa z nadrukiem - obrazek do haftu krzyżykowego - Papież Jan Pawel 2 (No 7071)

Kategoria: Portrety i postacie

Parametry obrazka

Kanwa z nadrukiem (wielkość nadruku): 30x46 cm

Wielkość wzoru liczonego: 132x204 krzyżyków

Ilość kolorów w obrazku: 36

Ilość nici/mulin do haftu: 47 sztuk

Stopień trudności haftu: 8/10

Cena wybranej opcji: 31,71 zł

Wybierz opcję poniżej

Ilość sztuk:

Dobierz ramę

Więcej informacji o OBRAZKU Z NASZEJ PASMANTERII

Jan Paweł 2 - Papież kanonizowany - najpiękniejsza kanwa z nadrukiem w Internecie

Jedna z najciekawszych i najpiękniejszych propozycji do haftu krzyżykowego przedstawiająca postać Jana Pawła II. Stworzyliśmy serię dwóch obrazków o numerach 7071 oraz obrazek o numerze 7070. Są to obrazki do haftu o tej samej wielkości więc śmiało można wyhaftować oba i powiesić je obok siebie. Obrazki są wykonane przez tego samego plastyka więc są stworzone w podobnym stylu. Prezentowany obok na zdjęciu Jan Paweł II to nie fotomontaż ani zdjęcie. Prezentujemy obrazek jaki możecie Państwo u nas zakupić w sklepie. Otrzymacie identyczną kanwę z nadrukiem jak zademonstrowany obok obraz.

Precyzja wykonania jest tutaj niespotykana, biorąc zwłaszcza pod uwagę ilość krzyżyków - obrazek posiada wielkość w krzyżykach do haftu 132x204. Przy takiej gęstości krzyżyków aż trudno uwierzyć jak wiele szczegółów i detali zostało zachowanych w twarzy Ojca Świętego. Proszę zwrócić uwagę na zmarszczki na twarzy, na dłoniach oraz sygnet na palcu. Dodatkowo należy zwrócić uwagę jak dokładnie została wykonana postać Jezusa Chrystusa na krzyżu, który jest trzymany w dłoniach. Polecamy zakup wzoru kolorowego na papierze. Ułatwi on pracę podczas haftowania.

Prezentowana tutaj propozycja obrazka do haftu to papież Jan Paweł II

Kanwa posiada wielkość 30 na 46 cm i należy ona pod względem trudności do bardziej wyrafinowanych. Kanwa polecana dla bardziej doświadczonych osób obeznanych z technikami haftu krzyżykowego . Obrazek zawiera bardzo dużo detali i szczegółów. Mimo jego niewielkich rozmiarów przejścia między kolorami są bardzo kontrastowe i wyraźne. Należy zwrócić również uwagę na światłocienie na twarzy, które sprawiają że postacie Ojca Świętego wygląda jak żywa.

Parametry obrazkaKonfigurator produktu

Produkty powiązane