Igły Jest 1 produkt.

Dlaczego warto wybrać nasze igły do haftu ściegiem krzyżykowym?

Igły do haftu krzyżykowego są specyficznymi produktami na rynku rękodzielniczym. W założeniu nie mogą być to igły ostre – ich szpic powinien być stępiony, a końcówka powinna być wyposażona w dość duże uszko. Istotne jest również, aby igła do haftu krzyżykowego nie była zwężana. Taki kształt powoduje, że wychodząc igłą z haftu, nie uszkadzamy powstałej struktury nieestetycznymi prześwitami. Igły do haftowania ściegiem krzyżykowym wykonane w ten sposób nie wymagają od nas stosowania naparstków. Nawet po długich godzinach pracy, nasze palce nie będą pokłute.

Igły do haftu krzyżykowego dostępne w naszym sklepie wpisują się doskonale w potrzeby zarówno początkującego hobbysty, jak i osoby zaprawionej w trudnej sztuce hafciarskiej. Tworząc ofertę, postaraliśmy się dobrać najlepszy możliwy produkt, który pozwoli wyczarować wspaniałe dzieła. Nasze igły do haftu krzyżykowego łatwo wchodzą w kanwę, a wbite w nią od spodu, nie wyślizgują się. Szerokie oczko, którym zakończona jest tego typu igła powoduje, że łatwo jest naciągnąć na nie grubą nić do krzyżykowania. Igły z naszego sklepu są wykonane z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają wyjątkową trwałość w trakcie intensywnego użytkowania. Mówią o tym pozytywne opinie, z którymi stykamy się ze strony powracających do nas wciąż klientów. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do wytwarzania Waszych pierwszych amatorskich, jak i tych bardziej profesjonalnych dzieł!

Dobierz odpowiedni rozmiar igły do haftu krzyżykowego

Szukając odpowiedniej igły do haftu krzyżykiem, zwróćcie uwagę na jej rozmiar. Im wyższe oznaczenie, tym cieńsza jest igła. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu, która pomoże odpowiedzieć na pytanie: jaka jest najlepsza igła do haftu krzyżykowego na konkretnej kanwie?

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji