Kanwy retro Jest 239 produktów.

Retro i vintage kanwy do wyszywania haftem krzyżykowym

Obrazki wykonane haftem krzyżykowym, stanowią doskonałą ozdobę klasycznego wnętrza, ale także świetny pomysł na prezent. Haft krzyżykowy to doskonała metoda dla osób zaczynających swoją przygodę z hafciarstwem. Proste linie i powtarzające się oczka o charakterystycznym kształcie krzyżyków, pozwalają na swobodne, relaksacyjne działanie. Otrzymany efekt pozostaje ładny i dekoracyjny.

Kanwa do wyszywania zawierać może dokładny wzór wybranego obrazka, dzięki czemu haftowanie jest proste i sprawia jedynie przyjemność. Obecnie dostępne są różnorodne wzory, dopasowane do stylu wnętrza oraz okazji, dlatego bez trudu każdy znajdzie coś dla siebie. Dużą popularnością nadal cieszą się retro wzory, pasujące do tradycyjnych wnętrz. Dodatkowo, wzory vintage stanowić mogą doskonałe uzupełnienie na zasadzie kontrastu, także w przypadku pomieszczeń urządzonych nowocześnie.

Co jest niezbędne, do wykonania obrazka?

Do wyszywania krzyżykiem nie potrzebujemy specjalistycznych narzędzi. Wzory do haftu są łatwo dostępne, podobnie jak mulina. W ofercie znaleźć można zestawy umożliwiające rozpoczęcie haftowania danego wzoru. Znajdują się w nich:

- Kanwy z nadrukiem

- Niezbędne muliny

- Wzór na papierze

Do haftowania niezbędna jest również igła, a dodatkowo także ostre nożyczki oraz tamborek. Dzięki nim haftowanie będzie znacznie wygodniejsze. Obrazek wykonany haftem krzyżykowym stanowić może także doskonały prezent. Zarówno w przypadku pierwszej wizyty w danym mieszkaniu, jak i podczas odwiedzin związanych z wyjątkową okazją. Świetnym wyborem będzie także zestaw do haftu – to prezent gwarantujący jednocześnie doskonale spędzony czas, jak i piękny efekt w postaci obrazka. W ofercie dostępne są zarówno szablony przeznaczone dla dorosłych, jak i dla dzieci. Mają odpowiednio jasne wskazówki, również dostosowane do osób początkujących.

Upominek wykonany ręcznie z pewnością zostanie bardziej doceniony, biorąc pod uwagę włożony czas oraz pracę. Warto pielęgnować tradycyjne metody ozdabiania wnętrz oraz spędzania wolnego czasu.

na stronę
Pokazuje 57 - 84 z 239 elementów
Pokazuje 57 - 84 z 239 elementów