Boże narodzenie Jest 33 produktów.

Wzory świąteczne do wyszywania haftem krzyżykowym – Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to najbardziej wyjątkowy czas w ciągu roku. Świąteczna atmosfera przesycona jest zapachem choinki, pierników i zakupowym szaleństwem w poszukiwaniu oryginalnych i pięknych prezentów. Doskonałym pomysłem na ozdobienie domu i na upominek świąteczny jest piękny haft krzyżykowy. To technika hafciarska, która posiada bardzo liczne grono zwolenników, ponieważ prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Właśnie dlatego warto spróbować swoich sił w krzyżykowaniu i wykonać prawdziwe arcydzieła rękodzielnicze, idealne na święta Bożego Narodzenia.

Niniejsza kategoria obejmuje zestawy do haftu krzyżykowego, które oferujemy w różnych wariantach. Dostępne mamy komplety, które zawierają kanwę z kolorowym nadrukiem, dobrane kolorystycznie muliny DMC, wzór kolorowy na papierze, instrukcję jak haftować oraz igły. Posiadamy także zestawy zawierające tkaninę bawełnianą AIDA bez nadruku, wzór kolorowy na papierze, komplet nici i igłę. Oferujemy również kanwy do wyszywania z nadrukiem dla dzieci, które dodatkowo zawierają wzór kolorowy na papierze oraz muliny Ariadna lub DMC. Dodatkową zaletą naszej oferty jest określenie stopnia trudności haftu, co ma duże znaczenie dla osób początkujących.

W ofercie naszego sklepu znajdują się bardzo piękne motywy świąteczne. Mamy proste do wyszycia wzory haftu dla dzieci, takie jak, m.in. aniołek, zawieszający gwiazdki na niebie, bałwanek na śniegu, pięknie ustrojona choinka z prezentami, miś w czapce świętego Mikołaja i w czerwonym szaliku czy święty Mikołaj, niosący wór z prezentami. Mamy także znakomite propozycje dla dorosłych, takie jak, m.in. przepiękny obraz z serii 4 pory roku - zima, urokliwy pejzaż zimowy z chatką, obsypaną śniegiem, oryginalny obraz zwierząt ubierających choinkę czy uroczego pieska i kota w czapkach świętego Mikołaja. Bardzo ciekawą propozycją są skarpety świętego Mikołaja z sarenką i jeleniem na tle zimowego krajobrazu lub z saniami i miasteczkiem w zimowej szacie.

Nasz sklep internetowy to bardzo przyjazne miejsce na zakupy dla każdego klienta, ponieważ oferujemy atrakcyjne produkty w konkurencyjnej cenie. Oferujemy wzory do wyszywania, które są przeznaczone dla wszystkich wielbicieli świąt Bożego Narodzenia. Dużym atutem naszej oferty jest możliwość dopasowania zestawów do poziomu swoich umiejętności. Mamy zarówno proste do wyszywania wzory dla dzieci i początkujących, jak i dla zaawansowanych osób. Prezentowane produkty to wyjątkowo piękne motywy bożonarodzeniowe, które idealnie się sprawdzą na ozdobienie domu podczas Świąt Bożego Narodzenia. To także znakomity pomysł na prezent.

na stronę
Pokazuje 29 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 29 - 33 z 33 elementów