Portrety i postacie Jest 274 produktów.

Portrety i postacie do wyszywania – wzory do haftowania

W ciągu roku jest wiele okazji do wręczania prezentów i czasami nie mamy pomysłu, jaki upominek wybrać. Bardzo dobrym pomysłem jest obraz wyszywany haftem krzyżykowym. Jest to bardzo oryginalny i piękny prezent, dlatego warto taki obraz samemu wyhaftować, tym bardziej, że krzyżykowanie wcale nie jest takie trudne. Właśnie dlatego warto zakupić gotowy zestaw do haftu i stworzyć najwyższej klasy rękodzieło, które będzie powodem do dumy i przedmiotem zachwytów osoby obdarowanej.

W tej kategorii znajdują się wysokiej klasy portrety do wyszywania, które idealnie nadają się na prezent. W ofercie mamy bardzo interesujące propozycje, które znakomicie sprawdzą się w pokoju dziecięcym i nie tylko. Znajdziesz tu piękne motywy dla najmłodszych, idealne na narodziny dziecka, takie jak bocian, niosący w dziobie nowo narodzonego malucha, dzidziusia na rękach mamy czy Anioła Stróża, czuwającego nad snem niemowlęcia. Dostępne mamy także obrazy o tematyce religijnej, takie jak ikona Matki Bożej z małym Jezuskiem, ikona Anioła Stróża czy obraz Jezusa Chrystusa. Pośród portretów znajdują się wizerunki św. Jana Pawła II i Benedykta VII, a także przepiękne sceny rodzajowe, takie jak Dziewczyna z dzbanem, według polskiego malarza A. Kędzierskiego czy obraz Przy fontannie według francuskiego artysty Williama-Adolphea Bouguerea.

Oferowane wzory do wyszywania to bardzo bogata kolekcja postaci i portretów, które można dobrać na najróżniejsze okazje, zarówno do klasycznych, (np. baletnica), jak i bardziej awangardowych wnętrz, (np. dziewczyna z koniem). Zakupić można kompletny zestaw do haftu, w którym znajduje się kanwa z nadrukiem, wzór kolorowy na papierze oraz muliny do wyboru: polskiej marki Ariadna lub francuskiego producenta DMC. Niektóre zestawy posiadają instrukcje jak haftować (np. Bal na plaży).

Nasz sklep internetowy oferuje najwyższej jakości produkty, które są dopracowane w każdym szczególe. Gotowe zestawy to najlepszy sposób na wykonanie haftu w sposób niezwykle prosty i wygodny. Haft krzyżykowy z naszymi gotowymi wzorami i dobranymi specjalnie nićmi to najprostsze rozwiązanie na wykonanie pięknego obrazu bez wysiłku, ponieważ hafciarka dostaje wszystko o potrzebne do ręki i nie musi się o nic martwić. Najwyższa jakość zestawów została potwierdzona przez zadowolonych, licznych klientów z Polski i z zagranicy.

na stronę
Pokazuje 57 - 84 z 274 elementów
Pokazuje 57 - 84 z 274 elementów